Tenisový turnaj 07

16. ledna 2008 v 20:41 |  Sport tour
Dne 14.8.2007 proběhl na našich tenisových kurtech již druhý ročník VIP turnaje "O pohár starosty TJ Sokol Krnov".
Turnaj je organizovaný jako deblový s tím, že se jednotlivé dvojce pro čtyřhru losují až ráno před zahájením turnaje. VIP turnaj proto, že samozřejmě zveme naše sponzory a spřízněné osoby, ale především dobré lidi, kteří si chtějí nejen řádně zasportovat, ale taky se náramně pobavit.
Možná by se mohlo konstatovat, že výsledky nejsou až tak důležité, ale zpravodajskou povinnost je třeba splnit. Už po losování vznikly pochybnosti, zda Jožka Kabašta byl správně zařazen do druhého výkonnostního koše (zvlášť když se nalosoval s Lubošem Kovalem). Situace se vyhrotila už po prvním zápase, kdy oba obdrželi od ředitele turnaje žlutou kartu, protože naprosto nesportovně vyhráli první zápas tzv. kanárem. To se chlapci ve slušné společnosti nedělá! Naštěstí si to vzali kluci za své a hned v následujícím zápase proti řediteli turnaje prohráli 7 gamů (mimochodem měli hroznou kliku, jinak by prohráli a Jožka ten se úplně zbláznil, do všeho jebl a to tam spadlo, má smůlu, příště je v prvním koši).
Takže konečné výsledky:
  1. Tomáš Derka - Petr Malinovský
  2. Josef Kabašta - Luboš Koval
  3. Jarda Kubáň - Ivo Hama
  4. Laďa Rajf - Laďa Thieberger
  5. Zdeněk Eichler - Mirek Parobek
  6. Luboš Velička - Jiří Valenta
  7. Vlasťa Štverák - Ivan Krištofík
  8. Mirek Zelník - Aleš Novák
Všichni zúčastnění obdrželi věcné ceny darované sponzory akce - Josef Kabašta FUN SPORT, DAKON s.r.o.,, TJ SOKOL Krnov. Protože ředitel turnaje měl zájem zejména o deštník (cena za třetí místo), tak v semifinále lehce pokazil v rozhodujícím breaku pár míčků. Právem by se Jarda Kubáň mohl ptát, jak by zápas dopadl, kdyby se ředitel rozhodl vyhrát tričko adidas (cena za první místo).
Celá akce byla zdokumentována i fotograficky. Ondrovi Hamlíkovi byl za tím účelem propůjčen kvalitní digitální fotoaparát, aby fotil co nejvíce a nic závažného nevynechal. Bohužel zřejmě svůj úkol přesně nepochopil, takže obě jím pořízené fotografie zveřejňujeme.
Nezbývá mi než dodat, že po vyhlášení výsledků snad všichni účastníci zůstali v prostoru házenkářského baru až do půlnoci, kdy byla akce administrativně rozpuštěna. V této souvislosti musím pochválit kytaristu a zpěváka Mirka Zelníka, tanečnici Táňu Kubáňovou, cyklistu Laďu Rajfa, zásobovače Ondru Hamlíka (23,45 konstatoval, že další vhisky už v tomto městě nesežene), ředitele baru Lojzu Balnera a za přípravu občerstvení Ivanku, manželku ředitele. Mimochodem dnes už víme, kde je bermudský trojúhelník. Je to prostor těsně před barem. Kdo do tohoto území vešel, ten se v něm jisto jistě taky ztratil. Děly se tam hrozné věci, třeba Luboš Koval koupil na omluvu panáka i těm, kterým kanára vůbec nedal, a dokonce opakovaně. Nebo Tomáš D. se pokusil položit mistra republiky v zápase Ivana K. na lopatky. Tomáši drž se tenisu!!!!
V této výborné společnosti také vznikla myšlenka pokračovat a zjistit různorodější sportovní schopnosti vylosovaných dvojic. Takže bylo dohodnuto, že v listopadu bude uspořádán turnaj v nohejbale a poté proběhne poslední klání takto vytvořených dvojic v bowlingu. A pak teprve zjistíme, kdo je všestranným sportovcem. Takže se na všechny těším v listopadu v sokolovně a při nohejbale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama